| sparky34 a întrebat:

Ce aplicatii utile aveti instalate pe smartphone cu Android?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Keep contacts. Este cea mai buna pentru pastrarea agendei, in siguranta.

| Pool77 a răspuns:

Aplicatii? Hmmm.

Shazam, MyBRDnet, Tapatalk, Flashscore, AirDroid, Olx, Phone Info Samsung si Stream.

| Jager a răspuns:

Nu folosi 360 security. E o prostie. Incearca Clean Master.
Daca esti la scoala, foloseste aplicatia Photo Math.

| AkTeNBok a răspuns (pentru Jager):

Ce prostie? Nu mai prinzi virusi cu aplicatia asta.

| Alxxzzxx a răspuns:

Magazin Play
360 Security
Retrica
Bestia
Instagram
Messenger
Facebook
Whatsapp
YouTube
Google maps
Google
E-mail
YouCam mak
Selfie camera
Candy camera
Sweet Selfie
Lock screen
Emoji best ke
Video editor
Vivavideo

În calitate de jocuri :
My talking Tom
Hay Day
My talking Angela
Hot Wheels
War Comma
Jelli Blast
Bloons TD
World of
Etc...

| AkTeNBok a răspuns:

Cele mai utile sunt: 360 security si skype/Facebook/messenger (daca folosesti).

| acidelic a răspuns (pentru AkTeNBok):

Skype : Ok
Facebook : Big-Shit
Messenger : Ok.
Twitter : Good
Instagram, WhatsApp (Free in telekom, nu consuma net si toata lumea foloseste), Mixcloud (Pentru muzica), eMag, Speed Taxi, Translate (Mai inveti ceva engleza), DEX (Cand ai dubii de un cuvant), Shazam, CeCumpar (Este o aplicatie foarte ok daca faci cumparaturiile singur/iubita si nu ai/aveti obiceiul de a face o lista), Popcorn Time (Pentru filme/seriale), Uber (Taxi mai modern)

| acidelic a răspuns (pentru AkTeNBok):

Critica-mi si mie aplicatiile sa vezi ce ti bag 360 security-*** pe gat