| User11547 a întrebat:

Ce ati alege intre HTC ONE si Samsung GALAXY S3? motivati raspunsul, va rog.

Răspuns Câştigător
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Ambele modele sunt doua dintre cele mai performante telefoane existente pe piata, dar ambele au plusuri si minusuri. O comparatie foarte buna intre Galaxy S4 si HTC One gasesti pe pagina urmatoare:

http://www.lumeadigitala.ro/Samsung-Galaxy-S4-sau-HTC-One-Greu-de-ales

Sper ca articolul recomandat sa te ajute sa faci alegerea corecta pentru tine.

7 răspunsuri:
| Dyana1603 a răspuns:

Samsung Galaxy S3. Nu am cum sa motivez...Mie mi se pare perfect happy big grin

| davidtm a răspuns:

Htc one, mi se pare mult mai frumos.
eu nu as da bani pentru un s3, pentru ca nu as vrea sa port o caramida in buzunar.
HTC one are 2 gb ram, s3 are doar 1 gb.
mi se pare mult mai fain HTC one.
tata mi-a spus ca l-a incercat si a zis ca e foarte fain(vorbesc despre HTC one)

| bogdan324 a răspuns:

HTC One fiindca are performante mult mai bune, de 3 ori mai bune decat s3-ul

| mOnAsX a răspuns:

HTC one deoarece este cel mai nou si mai bun telefon... mia bun chiar ca iphone 5 la performante.

Răspuns utilizator avertizat
| Ykuzo a răspuns:

HTC One deoarece a aparut de curand si este mult mai bun la performante fata de S3 dar nu si fata de S4 (parerea mea)

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Ca sa fiu sincer eu as alege HTC-ul din urmatoarele motive:

-procesorul quad core functioneaza la o frecventa mai buna de 1700
-are o rezolutie mai buna
-camera secundara este mai buna
-bateria tine mai mult ca la Samsung, avand 2300 mah

Poti intra aici: sa vezi si parerile celor care l-au cumparat deja si il folosesc de o perioada de timp: http://bit.ly/11nW4Gu