| iulain13 a întrebat:

Ce CPU (Placa video) este mai bun andreno 225 sau 400 Mali quad core?

6 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Normal ca Mali400 Quad Core big grin.
Am vazut aceste placi video pe S3 si ofera niste grafici superbe big grin.

| Trollerul a răspuns:

CPU inseamna Central processing unit adica procesor, nu placa video straight face...

| Azµre a răspuns:

Adreno 220 GPU was 2.2 times faster than the other existing devices such as Mali-400 MP GPU.

| Azµre a răspuns:

Acum sunt nșpeee mii de review-uri pe net... doar trebuie să cauți pe google.

| iulain13 explică (pentru MaxKiller911):

Poi imi iau o tableta si are 400 Mali quad core.Dar asta inseamna ca sunt 4 nuclee fiecare procesand cate 400=1600?

| MaxKiller911 a răspuns (pentru iulain13):

Nu...Mali400 este doar numele, daca vrei un device cu o placa video buna ia-ti un ZTE Grand X IN, eu il am si toate jocurile pe care le-am avut le-am rulat numai la grafici maxime big grin