| myhaelly a întrebat:

Ce dimensiuni trebuie sa aiba o poza pentru a incapea pe tot ecranul la telefonul LG chookie fresh?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

240 x 400 pixels

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/LG-GS290-Cookie-Fresh-Black.html

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Nu conteaza, oricum va incapea indiferent, daca te referi sa iti pui wallpaper de pe pc atunci e va spune sa ii faci crop, deci daca vrei sa faci asa atunci cauta specificatii la telefon si redu o poza la dimensiunea exacta a telefonului...