| ZambetulNebuniei a întrebat:

Ce dimensiuni trebuie sa aiba o poza, pentru a o putea pune la avatar la mess si sa se poata vedea toata?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Incearca pe asta:

http://i.imgur.com/QO48V3F.jpg

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Maximum de 100x100.

| ZambetulNebuniei explică (pentru evenso):

Prietene, ma chinui de 15 minute ca idiotu, sa pun o poza la avatar si nu merge.
La inceut era prea mica (ok, sa o maresc), acum nu se vede toata.
Vreau sa stiu dimensiunile sau cum pot face sa se vada toata.

| evenso a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Incearca atunci o imagine de marime 400 x 400.

| ZambetulNebuniei explică (pentru evenso):

Pfff
Multuemsc, de ajutor!
Vad eu ce fac. (pana si la 400 e prea marelaughing)

| evenso a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Tot nu ai reusit?
La mine la fel de bine si intreg se vede imaginea de 100 x100 ca si ala de 400 x 400.
Atunci incearca sa reduci la 300x300.

| ZambetulNebuniei explică (pentru evenso):

Cred ca problema e cu imaginea (pana mea, merge cu alte imagini si nu merge cu asta...)

| evenso a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Da link-ul de la imagine sa vedem ce pot face cu ea sa mearga. happy

| evenso a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Incearca pe asta:

http://i.imgur.com/QO48V3F.jpg