| 000MadMAX000 a întrebat:

Ce frecventa are procesorul si cati rami are un iPhone 4s 32gb replica 1:1 single sim?

Răspuns Câştigător
| Methadona a răspuns:

Nu exsteplici cu asa memorie... o replica la ori ce tip de telefon are memoria pana la 1 2 MB o mare parte dintre replici nu au Bluthut nu ai Wifi nu au o memorie mai mare de 1 2 MB nu au Bliț la camera foto... toate replicile au camera foto VGA tot odata o mare parte dintre Replici inclusiv iPhone 2 sau 3 sau 3g sau 4 sau 4s si iPhone 5 nu au mai nimic repliciile sunt bune numa sa te dai mare si tare in fata prietenilor si tot odata repliicile de orice tip sunt bune numa pentru mesaje si pentru a vorbi la ele in rest nimic mai mult de atat crede-ma daca cineva vrea sa iti dea un iPhone 4s Replica refuzal pentru ca nu este bun de nimic o stiu din propria experientza cu un N71 daca nu ma crezi poti sa cauti pe net ce tip de telefoane sunt Repliciile si crede-ma ca te va mira cand ai sa afli ca raspunsul va fi la fel ca cel care l-am postat eu aici sper ca ti-am fost de folos nu da bani niciodata pe o replica sau o chinezarie

1 răspuns:
| Methadona a răspuns:

Nu il lua. replicile sunt bune numa sa vorbesti la telefon si sa scrii mesaje. si tot odata se strica foarte repede.