| Alexandrup a întrebat:

ce merita mai mult? iphone 2g 8gb original sau iphone 4 32gb replica? funda!

9 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Tu chiar crezi ca ai 32 de gb pe replica? laughing
Mergi intotdeauna pe original, replicile se strica foarte repede.

| didina6850 a răspuns:

Cum adica replica?

| Alexandrup explică (pentru didina6850):

Adica este o copie off eu doar vreau un raspuns chiar e atat de mult ce cer?

| didina6850 a răspuns:

Eu nu stiu de ce ti-ai lua o 'replica'. daca tot vrei aifon, atunci ia-ti unu adevarat. doar un fake nu o sa faca niciodata ce face unul original. doar il iei pentru ce stie sa faca. sau daca il iei doar sa te dai mare...

| mady46 a răspuns:

2g 8gb original am avut si eu dala si este foarte bun; funda?

| Alexandrup explică (pentru mady46):

De ce ai raspuns de 3 ori?

| mady46 a răspuns:

2g 8gb original am avut si eu si este foarte bun

| mady46 a răspuns:

2g 8gb orifinal; Am avut si eu si este foarte bun.