| prajala17 a întrebat:

Ce imi recomandati intre un iphone 4 8gb si un Samsung galaxy express?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut,dupa cum se vede galaxy are procesorul mai mare.procesorul e un fel de creier. iphone 4 are 0, 512 ram, galaxy are 1 gb ram, e dublu cat iphone..si iphone 4 e vechi cu 3 ani, si galaxy are si un design mai frumos.si nu are nici un an galaxyu de cand s-a lansat.
fundA?

1 răspuns:
| Andrei1099 a răspuns:

Dpdv tehnic Samsung galaxy expres. Este mai performat si vor merge mult mai multe aplicaii pe el.