| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce inseamna de obicei daca nu prea te tine bateria la telefon si mai scade uneori chiar si cu vreo 2-3 procente? Si asta in cazul in care sanatatea bateriei e 100%

41 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

La toate...
De ex. ma uitam la variatatea bateriilor care sunt pentru iPhone 13 Pro, si recomand sa cauti si tu; si din fabrica, capacitatea bateriei sale este de 3, 095 mAh si acum gasesti inlocuitoare la 3800 mAh. E un castig. Vad ca sunt si cu 7800 mAh, dar cine stie daca-s bune.

https://www.amazon.com/......ref=sr_1_3 crid=3F20HVM03706P&keywords=iphone%2B13%2Bpro%2Bbattery%2Breplacement&qid=1702415436&sprefix=iphone%2B13%2Bpro%2Bbattery%2Breplacement%2Caps%2C119&sr=8-3&th=1

https://www.amazon.com/......ref=sr_1_5 crid=3F20HVM03706P&keywords=iphone+13+pro+battery+replacement&qid=1702415436&sprefix=iphone+13+pro+battery+replacement%2Caps%2C119&sr=8-5

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Pe site-ul care l-ai postat nu scrie pe baterie si nici pe site

| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

A, e o poza unde scrie pe baterie mic 3207 mAH, daca am inteles bine. Trebuie sa intorci capul sa citesti

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Da, arata bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Xox0 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Asta nu stiu... Verifica forumuri sau vezi daca site-ul lor e credibil pentru tine.
Nu ma mai bag laughing Nu mai stiu. Mergi la unu-doua service-uri si cere-le opinia. Poate au facut comanda de la ei.

Răspuns utilizator avertizat