| iulain13 a întrebat:

Ce jocuri reusite aveti pe vonino orin s?

5 răspunsuri:
| mOnAsX a răspuns:

Jocurile ti le descarci tu si ele depind de cat de buna e tableta ta... depinde de performantele tabletei ce aplicatii merg pe ea.

| emmyD a răspuns:

Uite am si eu o intrebare vreau sa-mi procur si eu tableta si trebuie sa aleg dinte vonino orin S si Allview speed city superSlim... ce parere ai despre vonino orin S esti multumit de ea

| iulain13 explică (pentru emmyD):

Buna inca nu am orin s.Dar o so cupar in curand.Cu siguranta orin s este mai buna ...am vrut prima data sa o cumpar pe speed city dar nu se merita.Sti de ce?:orin s o poti cumpara cu 70 de lei mai mult decat speed city, dar se merita banii deoarece speed city nici macar nu are camera in spate, are 8 gb memoria interna iar orin s are 16 gb, procesorul la orin s e de 3.2(cu doua nuclee fiecare de 1.6 gb) iar la speed city este procesorul de 3.0 g(doua nuclee de 1.5 gb)iar rezolutia la orin s este aproape cel mai mult cat poate avea o tableta(rezolutia este claritatea deoarece ex.:daca intri intr-un joc pentru ecran mai mic, imaginile se maresc,, cu cat se mareste mai tare cu atat se vede mai urat) la orin s se vede foarte bine, iar la speed city se vede de 2 ori mai neclar.In plus orin s are unghiul de vizualizare mult mai mare(te poti uita din mai multe parti si se vede tot bine), iar la speed city se vede mult mai rau din unghiurile diferite.Chiar se merita sa cumperi orin s din toate punctele de vedere.Tio recomand, ai incredere in mine. Apropo esti fata? Imi dai link de la facebookul tau?happy

| iulain13 explică (pentru emmyD):

Aaaaa scuze... Din pacate eu vorbeam de o alta tableta:)). Eu vorbeam de vonino speedstar s.Cumpar-o pe asta este mult mai buna.O sa-ti placa.Dai cu 70 de lei mai mult si cumperi vonino speedstar s mult mai buna decat cele doua.Este la 509 lei pe eMAG la resigilate: http://www.emag.ro/......EKP2NBBBM/ te rog cumpar-o pe asta si nu vei regreta.Este cea mai buna tableta pana in 1 000 lei si este doar 509.Eu am vazut si speed city si orin s si speed star s.Tio recomand! Nu da bani degeaba pe orin s.Ai incredere in mine

| iulain13 explică (pentru iulain13):

Fara ``gata`` la htpp: la urma.