| SorinELoo7 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre Samsung Galaxy Young S6310, se merita sa dau banii pe el? Dupa un timp va fuctiona normal?

5 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Salut. am avut telefonul sincer nu am fost prea multumit de el si am fost nevoit sa il schimb... nu prea se merita iar dupa un timp e posibil sa intervina o problema cu software-ul atunci cand il aprinzi. personal nu ti-l recomad te sfatuiesc sa iti iei alt telefon. bafta

| SorinELoo7 explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Atunci ce model sa-mi iau? Recomanda-mi un alt model undeva la 500 de lei, dar tot Samsung sa fie sau daca nu, un HTC (si acesta imi place)...

| Marylol a răspuns:

Samsung galaxy mini 2

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Iti recomand Samsung galaxy mini 2, nu e cine stie ce... adica are procesor de 800mgh si android 2.3.6.Dar nu are nici o urma de lag... si functioneaza foarte bine eu i-as da nota 9, 50 + ca are un desing remarcabil.
Sper ca te-am ajutat, bye!

| SorinELoo7 explică (pentru Raptorz):

Fiind "Mini" nu va rula mai greu (vad ca versiunea de Android este cam veche sau nu conteaza asa de mult acest lucru)? Eu asta stiam de la alte modele... Exista un HTC destul de bun la 500 de lei?