| FantassyyN a întrebat:

Ce modele de huse pentru Iphone 4 sunt la moda acum?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Pai..cam toate husele sunt la moda, avand in vedere ca iPhone4 este..la moda :)
Cele mai comune sunt bumperele (Acel cauciuc care iti acopera spatele iphone-ului), dar eu recomand un toc Flip! (http://images1.okr.ro/......_300.jpg). Mi se pare foarte frumoasa si eleganta (imaginea este doar un exemplu - sunt mai multe modele)
Nu sunt chiar in stare sa iti dau si alte exemple, pentru ca sunt baiat si nu prefer chiar huse roz si cu hello kitty!

Succes!