| AvrVladut123 a întrebat:

Ce parere aveti despre Allview p7 xtreme? Merita sa-l cumpar?

7 răspunsuri:
| Onofresh2000 a răspuns:

Dupa parerea mea, Allview nu sunt prea bune, ia-ti un Samsung sau o marca te telefon mai cunoscuta, Allview hawayei etc sunt chinezesti si nu prea te tin

| AdeDeLove a răspuns:

Am avut eu, acum l-am schimbat cu un Galaxy S5. Sincer Allview e o parca buna de telefonie si merita sa ti-l cumperi, dar sa stii ca pozele nu iti vor iesi chiar reusite! In rest totul functioneaza ca la carte. Te-as sfatui mai bine sa iei un S3 mini, are aceleasi functii ca Allview!
Succes!

| AvrVladut123 explică:

Mersii Andrei, mai astept pareri!

| AvrVladut123 explică:

AdeDeLove, mersii pentru parere! happy

| Chelu28 a răspuns:

Eu am Allview p7 xtreme si e foarte bun numai nu e cear asa de rezistent eu il am de 1 luna si l-am scapat de la inaltime de vreo 11 metri si s-a crapat taciu dat inca mai merge dupa ce l-am reparat si atunci mea mers... Da FUNDA

| KillMePlease a răspuns:

Ehh...Allview- :/
Cam made in China, nu crezi?laughing
Da' mno... Poate ii fain s-un Allview d'ala laughing
Incearca un Samsung sau Htc ca merg bine(nu toate da'majoritatea modelelor) si is si,, atragatoare"laughing si de firma.laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acesta este un telefon bunicel - vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.gsmarena.com/allview_p7_xtreme-6292.php

Totuşi, eu NU aş da 900-1000 lei pe el :)

Toate cele bune.