| Cristian0eTc a întrebat:

Ce parere aveti despre HTC desire 200, are un procesore 1 ghz single-core, 512 ram, 4 gb memorie interna, jocurile ca subway surfers sau temple run care pun in functiune procesorul vor merge fara lag, si inca o intrebarehappy difuzorul din fata sus, ca la Htc ONE merge la muzica ca am observat ca este si unu in spate, sau doar e pentru telefonie!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| TheBoY a răspuns:

Daca vrei sa il cumperi este foarte bun si cu siguranta vor merge acele jocuri, iar in privinta difuzoarelor nu stiu. Uite ce iti sugerez eu(daca vrei) http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/

| Danyel97 a răspuns:

Procesorul este rau cel mai bine sa fie dual-core iti merge mai bine, placa video sa fie externa! nu iti merg jocuri faine pe cerintele care le-ai pus mai sus

| wolfrram a răspuns:

Am un galaxy young, care are acelasi procesor si aproape aceleasi specificatii si subway surfers si temple run 2 merg cu lag. Temple run 1 cred ca o sa iti mearga bine si survival run. Sper ca te-am ajutat.P.S:Allview nu sunt bune de nimic, nu sunt de calitate.