| DeKoniec a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei g6600? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Te referi la acesta nu? http://bit.ly/17qcLKJ

Daca "Da" atunci sa iti spun parerea mea: imi place ca este un telefon foarte usor cu tastatura qwerty in stil BlackBerry. si este foarte ieftin.

Merge de minune daca il iei doar sa vorbesti pentru ca la capitolul performante si gaming nu sta prea bine.

2 răspunsuri:
| Sarcasticu a răspuns:

Oarecum un telefon bunicel. Funcționează rapid pe Internet, o camera de 2MP... Dacă vorbești la el mult timp te ține peste 6 ore, iar în stand by te poate ține chiar și 800 ore.