| buburutza0431 a întrebat:

Funda! Hello! Ce parere aveti despre telefonul Huawei g6600 qwerty? Isi merita banii?

6 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

- E un telefon foarte bun pentru comunicare, radio si foto, mesaje.
- La banii astia alte telefone sunt mai slabe. Daca il vrei ia-l cu incredere si
sa-ti cumperi obligatoriu card, ca nu are memorie interna.

Un model putin mai bun ar fi asta:
http://www.emag.ro/......ELWFKBBBM/
(are memorie interna si filmeaza mai bine).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand pui o astfel de intrebare, specifica in ce fel iti cumoeri telefonul : nou sau la mana a2a? la abonament sau la liber? Este un telefon simplu, dar cu tastatura qwerty. Aici ai toate detaliile :
http://www.gsmarena.com/huawei_g6600_passport-2997.php

Parerea mea, este ca nu se merita, dar acum depinde de nevoile tare de comunicare.
Daca vrei un telefon qwerty bun, cauta de la Nokia e5 sau e6, ori de la BlackBerry : 8520, sau 9210, sau 9220. Daca vrei cu Android, singurul ar fi galaxy chat de la Samsung

Repet, depinde de bugetul tau.

| charleslouboutin a răspuns:

E un telefon prost. Dar acum..depinde de nevoile tale. Daca iti trebuie un telefon sa vorbesti la el..sa iti citesti un email..si asa mai departe, nu cred ca e mult 100 ron. happy

| RCristofor a răspuns:

Iti recomand un Nokia Asha, te sfatuiesc sa nu-ti cumperi niciodata de la firme "fantoma".

| VittorioV a răspuns:

Nu mi se pare o firma excelenta unul din colegii mei a avut a mers bine o vreme dar peste cateva luni s-a stricat deci mai bine te gandesti la un alt telefon.

| Sмilеfояме a răspuns:

Mie una firma " Huawei " nu mi se pare asa buna. Am avut 3 telefoane de la firma asta si toate s-au stricat repede... Acum, nu stiu. Tu hotarasti. :p