| DeeaDiDi123 a întrebat:

Ce părere aveți despre Oppo?
Aș cumpăra de la Orange un Oppo Reno 5 cu reducere de 700 lei la abonament

5 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Oppo este o firmă care se respectă și oferă niște terminale mai mult decât avantajoase în segmentul lor de preț. Cât despre telefonul în cauză, țin să-ți spun că Oppo Reno 5 este de asemenea înzestrat cu multe calități:
-display AMOLED cu o rată de refresh de 90Hz;
-baterie de 4300mah, într-adevăr se putea mai mult dar încărcarea la 65W va compensa pe deplin acest lucru;
-camere eficiente
-procesor potent care cu siguranță nu va agăța la utilizare normală spre intensă.
Cam asta este tot ce trebuie să știi tu, dacă dorești să te informezi mai bine caută lista completă de specificații pe net. În concluzie: merită banii, mai ales la această reducere.

| Sofer a răspuns:

Am cumpărat un oppo pentru mama mea și ce sa zic e decent telefonul și la bani care ii dai pe el happy eu zic ca merita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Detin un Oppo de vreo 4 luni ca alternativa la multe Huawei uri pe care le-am avut inainte si la care am renuntat sa mai cumpar din motive de servicii google.

Cred ca Oppo ofera momentant cel mai bun raport pret calitate, dar sa nu te astepti la poze fenomenale, cred ca asta e punctul lui cel mai slab mai ales daca nu vorbim de varful de gama.

In rest un telefon ca oricare altul, merge bine, arata decent.

| Sfatuitorul2008 a răspuns:

Bunicel

Răspuns utilizator avertizat