| ysi a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy s4 mini?
Merita sa-mi cumpar unul?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Salut!
In general eu sunt multumita de telefoanele Samsung. Chiar isi fac bine treaba. Eu am un Samsung Galaxy S3, un S4 mini e o alegere buna.
O seara placuta!

6 răspunsuri:
| AnimeKing a răspuns:

Merita. Am si eu! XD

| Frank51 a răspuns:

Are un prieten. Nu e cine ştie ce.

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Am si eu si da merita sa il cumperi...Ca orice telefon mai are si el probleme dar nimic ce nu se poate rezolva cu o repornirehappy :*

| gelu1970 a răspuns:

Nu. nu cumpara gama mini.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu, nu merita, mai bine cumpara un Lg G2 mini este si mai frumos si are si mai specificatii mai bune decat S4 mini, plus ca are butoanele pe spate si functia Knock On.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de BUN la preţul pe care-l are; dar mi se pare cam SCUMP pentru "performanţele" sale tehnice - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9190_galaxy_s4_mini-5375.php

http://www.shopmania.ro/......0-65186696

Toate cele bune!