| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia Lumia 735?
Merita cumparat?

2 răspunsuri:
| ilinc a răspuns:

Dupa parerea mea da deoarece are : 8 GB, 1 GB RAM memorie interna, camera primara si secundara, are Loudspeaker si 3.5 mm jack ca sunet,are WLAN,Bluetooth, GPS, NFC, Radio, microUSB v2.0 si bateria dureaza destul de mult. pentru toate aceste este la un pret accesibil

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Telefonul Nokia Lumia 735 este unul performant d.p.d.v. tehnic şi e la un preţ accesibil - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_735-6639.php

Deci, ţi-l recomand :)

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune.