| simona019 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy s6312?

3 răspunsuri:
| BoooBear a răspuns:

Este foarte bun...ti-l recomand...m-i l-am
luat saptamana trecuta

| KinekT a răspuns:

Nu am avut ocazia de a test acest telefon dar din specificatii si comentarii iti pot spune:
are un sistem de operare jelly bean 4.1.2(cel mai nou daca nu ma insel)
4gb stocare(1.4 gb disponibila utilizator)
procesor de 1 ghz cortex a5
o baterie care te tine cam maxim 2
zile
gpu andreno 200
aceste ar fi plusurile
minusurile ar fi
difuzorul
carcasa de pe spate(plastic ieftin)
camera slabuta de doar 2 mpx fara blitz autofocus etc.
poti avea pe o cartela 3g si pe una 2g nu le poti avea pe amandoua pe 3g

| d3men7zel a răspuns:

Samsung S6312 e un telefon mobil "inteligent" deoarece are sistem de operare Android și vine cu suport Dual SIM, pe scurt este un smartphone cu ecran de 3.27 inci, 4GB, 768 MB RAM, si Android 4.1. Deci e un model Low-End tongue deorece ecranul nu este nici prea mare, dar nici prea micwinking funda, vot?