| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonultau.eu? Sunt ok? Vand telefoane destinate pietei europene?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge isi face treaba cum poate

| JicaContra a răspuns:

Am o parere mai buna de eMAG prin care vand si alte firme, si deci eMAG-ul garanteaza ca nu sunt tepe
sau macar compari.ro unde la magazin, poti sa vezi un rating

decat de un necunoscut care are nume romanesc, dar are .eu la sfarsit care e domeniu pe gratis, deci din prima sunt suspicios daca nu au fost in stare sa dea 10-15euro pe an pentru un domeniu cu  .ro sau  .com