| David2120 a întrebat:

Ce păreri aveti despre site-ul PHONEGSM? Unii pun recenzii de o stea și spun că au venit telefoanele sparte sau cu pete pe ecran și cei de la site scrie după ca telefoanele sunt originale și că mesajele sunt false. PHONEGSM spune că cei care scriu mesajele rele sunt site-uri care poarta ciuda pe ei ca au cele mai mici preturi.Ce credeti? Ati comandat de pe site-ul acesta vreodata? Altii spun că s-au stricat telefoanele după 2zile sau 2luni și că garanția nu mai era bună, dar pe site scrie ca au tel 24luni garantie. Oare chiar sunt firme răutăcioase? Am gasit pe compari.ro site-ul acesta și avea cel mai mic pret la un note 10 plus... 3665lei cu livrare

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Sfatul meu de om mai mare.
Sa cumperi numai de pe site uri care sunt cunoscute (cel, eMAG) unde ai și verificare de colet.
Firma menționată de ține vine din China și sunt practic niște smenari. Nu zic ca se întâmplă la toți dar măcar prin firmele mari ai o siguranță că nu o sa vrea publicitate negativa.
O alta varianta viabila este cumpărarea depe Olx.
Găsești chiar oferte mai bune. Sper ca te a ajutat.