| هوراس a întrebat:

Ați cumpărat vreodată de pe site-ul compari.ro vreun parfum? dacă da, sunt originale?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari.ro nu e un magazin online, e doar un agregator de produse asa ca acolo apar oferte de la x magazine fiecare cu calitatea ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt originale. Aoro e printre putinele care ofera garantie de originalitate.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Zici tu? da stii macar ca compari.ro nu e un magazin online? si doar un agregator de produse? probabil ca nu da raspunzi fara sa stii

| SweetMinion a răspuns:

Nu sunt originale din cate stiu eu.

| Maree1 a răspuns:

Sa nu ai incredere!