| rokethulk a întrebat:

Ce poti face cu smartphone-ul Nokia n70?

5 răspunsuri:
| CipiXz a răspuns:

Nokia n70 e smartphone? are symbian? daca nu are inseamna ca nu e smartphone happy

| horia2012 a răspuns:

Chiar daca e smartphone, e slabut, are ecranul mic, il poti folosi foarte bine ca telefon, muzica sms...

| rokethulk explică:

Vreau sa editez muzica video poze dar nu am o aplicatie compatibila lui
stiti vreo aplicatie compatibila?

| maryusmono a răspuns:

In primul rand Nokia n70 nu e smartphone. Este un telefon invechit si deomodat dupa parerea mea... I-a trecut vremea happy

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu te lua dupa marius e smartphone ca are symbian are 2 camera ce nu au multe androiduri si ip3g are si el 3g dar la vremea lui eracum este galaxy s3 acum stiu fiindca si eu am avut si este bun