| Vasi321 a întrebat:

Ce sa aleg dintre LG optimus black p970 si LG Optimus L7 P700, Black si de ce?

3 răspunsuri:
| JustLife a răspuns:

Sal, eu personal asa alege optimus black P970 e mult mai bun ca toate ca nu se poate da upgrade la versiunea 4.0 pentru soft, dar nu e un mare minus, i-al pe care ti l-am zis eu, nu o sa iti para rau, numai bine!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu aş alege LG Optimus L7 P700 din următoarele motive : e mai ieftin cu 200 lei, e mai nou, are display/ecran mai mare ( 4.3 inci ), memorie interna mai mare ( 4 GB stocare ), sistem de operare mai nou şi mai performant ( Android OS, v4.0.3 ), are mai multe funcţii/opţiuni suplimentare, şi baterie mai puternică.

Vezi specificaţiile tehnice, pentru comparaţie, la linkul :
http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-L7-P700-Black.html
http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-Black--P970.html

| Anuzzyka2000 a răspuns:

Si eu spun sa iti iei optimus l7 deoarece arata si mai bine, si nu are butoane cu touch pentru back, search etc