| MarianDeluise a întrebat:

Ce sa aleg dintre Nokia Asha 302 si Nokia Lumia 520? thinking

Răspuns Câştigător
| Nicu47 a răspuns:

Salut,daca vrei un telefon rezistent si cu qwerty Nokia asha302, daca vrei un telefon finut si bun pentru net si jocuri Nokia lumia 520(ca sistem de operare are windows mobile)

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xBlackB0y a răspuns:

Pai daca tiar conveni bani dupa parerea mea as alege Nokia Lumia 520 si chiar ti las recomanda dar daca ai vrea cu tastatura qerty alege Asha302 amandoua sunt bune dar si pretul il merita asa ca te las la parerea ta. Alege care iti place si care crezi ca ai fi multumit de el. FUNDA?

| persseuss a răspuns:

Eu as alege lumia, m i se pare mai bun

| Eclipse a răspuns:

Fara sa stai pe ganduri Nokia Lumia 520, este un best buy calitate-performanta-pret.

| iamSeBy a răspuns:

Nokia Lumia clar! happy

| kar1GaNNN a răspuns:

Nokia Lumia 520 - deoarece este mai inteligent ca celelalte si e ma ide calitate.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Alege Nokia lumia 520!

| piratuu a răspuns:

Nokia Lumia 520