| PaulAndrei11 a întrebat:

Ce sa aleg intre NOKIA LUMIA si HTC ONE?

6 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Htc One clar.Nu ai specificat ce Nokia lumia, dar one e mai bun decat oricare Nokia.

| Ialexa a răspuns:

Nokia Lumia face niste poze foarte bune, dar are sistemul de operare windows. Daca iti place acest lucru la un telefon, atunci e perfect

| VictorL a răspuns:

Nokia Lumia. E mai bun Are WindowsPhone!
E Foarte Bun!

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu iti recomand lumia au windows si e cam praf si foarte diferit ca si sistem de operare! Iar HTC one e printre cele mai frumoase telefoane pe care le-am vazut vreodata!
http://bit.ly/HQiqic

| VictorL a răspuns:

Nokia Lumia are Windows dar HTC ONE Doar Android happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nokia are Windows... e un sistem de operare mult in urma ios ul si Androidului, nu te complica cu el.