| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg între un Samsung S7 edge și un xiaomi redmi note 8? Pe care îl recomandați? happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Note 8 are avantajul ca e nou si la un pret decent. Ai camera mai buna pe fata si pe spate, Android mai recent cu functii in plus, si o configuratie decenta. Dar daca vrei sa platesti cu telefonul recomand versiunea pro, care are si nfc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E parerea mea:
Ambele sunt bune, dar mie mai mult imi place Xiaomi happy
Are cineva si imi place cum se misca si cum arata telefonul.Si Samsung e forța la telefoane, nu ai cum sa te astepti la ceva nașpa de la Samsungwinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok voi lua în considerare răspunsul tău, mersi happy știu ca Samsung e forță da e puțin cam vechi mie îmi place ca are display 2k și e de foarte bună calitate în timp ce celalalt e full HD +

| whatisthis19 a răspuns:

Niciunul

| Ioanagrrrr a răspuns:

Eu am note 8 și la prețul lui pot spune că lucrează foarte bine.Ți l recomand pe el

| anonim_4396 explică (pentru Ioanagrrrr):

Am înțeles, cât te tine bateria?
Face poze ok selfie?