| andrey2005 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai blocheze telefonul...la jocuri,aplicatii, net...etc? Funda :O

4 răspunsuri:
| Allexandra112 a răspuns:

Inseamna ca e prea incarcat telefonul.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
MAi sterge din mesaje, poze, melodii. Eventual iti poti lua si aplicatia "Clean master", are o matura ca icon. Mai da-i si cate un restart din cand in cand.
O zi faina!

| Kandia15 a răspuns:

Da-i resetare din fabrica. Dar salveaza-ti pozele si ce mai ai tu in calculator, caci se pierd. Cand ii dai resetare din fabrica e ca si cum l-ai fi cumparat din nou. big grin

| delightful a răspuns:

Ai prea multe aplicatii iar telefonul nu este asa performant. Nu poti decat sa scapi de aplicatiile care nu-ti sunt utile sau sa schimbi telefonul cu unul mai performant.