| sofronici2002 a întrebat:

Ce se intampla daca vorbesti mult la telefon?

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

O sa incep cu o gluma
Se intampla sa iti consume minutele si daca esti pe abonament, sa intri in cost
Se intampla sa pierzi prea mult timp vorbind la telefon, timp de care ai putea profita intr-un alt mod mai placut, sau nu
Se intampla sa te expui unor radiate electro...bla bla bla, care maresc riscul aparitiei unor cellule canceroase, dar daca nu ai vorbi la telefon, ai fuma, sau ai bea, te-ai droga, etc. deci peste tot exista riscuri. Asa ca raspunsul meu este acesta.
Daca vorbesti mult la telefon risti sa ramai fara minute.

3 răspunsuri:
| o0Mihai0o a răspuns:

Nu se intampla nimic in afara ca iti irosesti din minute : daca vorbesti 30 minute, ti-ai papat 30 de minute.happy

| AnnnnnaXD a răspuns:

Iti distrugi creierul pentru ca telefonul emite niste radiatii.

| cupydo0n a răspuns:

Aici poti citi mai mult despre acest lucru : http://revistaflacara.ro/atentie-la-telefonul-mobil/

In pricipui nu este atat de rau avand in vedere cat vorbesc romanii la telefon.
Uitanduma un pic peste postarea pe care ti-am dato mia sarit in ochi urmatoarea fraza.
Din toate tarile din lume Romania si Italia sunt pe primele locuri in acest sens.

O zi buna.