| razvanbanu11 a întrebat:

Ce sistem de operare este mai bun:

-Windows Phone

-Android

P.S. nu am nevoie de prea multe aplicatii, doar cateva jocuri si ce este folositor:skype etc.

6 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu unul as zice android am avut un prieten cu Nokia lumia si dupa 1 an il schimbase cu un s3 xD

| david4889 a răspuns:

Android

| PesPuma2013 a răspuns:

Android

| Wenttmann a răspuns:

Android, am eu Windows si e jalnic.

| anonimg a răspuns:

Depinde de telefon. De exemplu, cel mai slab wp(lumia520) este la fel de bun ca cel mai tare telefon pe android. Eu am wp si raspunde foarte usor la comenzi; are un touch foarte sensibil.
Sunt android-uri ieftine (ca lumia520), dar acestea raspund mai greu la comenzi.

| Mentalist09 a răspuns:

Dacă vrei un telefon accesibil și care să meargă fără nici o problema, adica NO-LAG, design frumos si camera accesibila, iti recomand unul pe Wp.
Ti aș sugera un Lumia 625 sau 630.