| MaxKiller911 a întrebat:

Ce sistem de operare are aplicatii (jocuri in special) mai tari?
iOS, Android sau Windows?

Răspuns Câştigător
| GreenPannnda a răspuns:

Android laughing te Asigur. Acum am Samsung Galaxy S2.e mai fain Androidul ca are mai multe aplicatii gratuite. iPhone are mai multe aplicatii, insa putine sun gratuite, iar cele de la Windows sunt foaaaarte putine happy Bafta! Android Best happy

4 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Android, clar! Sa iti si spun de ce; iOS - cele mai multe dintre ele sunt cu bani. Windows - nu prea sunt cine stie ce aplicatii, nu-s tari din pct meu de vedere. Android are peste 500.000 de aplicatii dintre care 450.000 sunt gratis! Bafta

| strangesura a răspuns:

Ios are mai multe dar 90% din ele sunt platite. Android are mai putine dar sunt gratuite foarte multe. Windows cam iese din discutie ca nu prea are, iar cele care le are sunt si alea platitite

| RedStyle950 a răspuns:

Eu zic ca Windowsu.Pe android ai joculete mici.Asa pe Windows mai faci un game cu prietenii etc.

| Cantaretul a răspuns:

Eu iti recomand Android.Dar depinde si ce jocuri vrei sa joci. Funda?