| iulain13 a întrebat:

Ce spuneti de tableta vonino orIN S?\
Merge orice joc android pe ea?

Răspuns Câştigător
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, nu sunt posesor, dar din cate am citit pe net, review-uri video etc, singurele inconveniente la Orin sunt volumul destul de mic in aplicatii media si faptul ca nu are mod portret al imaginii afisate, doar landscape, in rest are numai plus-uri, atat in benchmark-uri cat si in dotari, 1. 6ghz fata de 1. 5ghz, 2 camere, bundle-ul cu care vine fata de Allview si din cate am vazut in review-uri video, ar avea un unghi mai mare de vizibilitate pe orizontala. Si eu astept pareri hands-on de la posesori, dar se pare ca in afara de review-urile de pe site-urile de comert, ale "clientilor". Totusi cred ca Orin iese castigator, poate si pentru ca e made in USA.

Spor la achizitie.

4 răspunsuri:
| iulain13 explică (pentru blaablaablaaa):

Imi poti da site-urile de unde ai vazut reviewurile caci eu am gasit numai unul pe youtube. Sunt curios...O si multumesc de sfaturi trebaie sa dau comanda de pe eMAG in cateva zile de tableta

| iulain13 explică (pentru blaablaablaaa):

Merci

| blaablaablaaa a răspuns (pentru iulain13):

Nu ai pentru ce, ma bucur ca ti-am putut fi de ajutor.