| Gabby7 a întrebat:

Ce tablete cu pretul pana in 450 lei stiti bune pentru jocuri pentru filme etc.
?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Http://bit.ly/1dYb8l9
E destul de ok pentru ce vrei tu.
Cpu dual-core de 1.6 ghz, 1gb ram, android 4.1, gpu mali 400.
Restul mai vezi si tu. Daca vrei sa cumperi de la pcgarage, poti sa folosesti voucher-ul pentru o reducere de 1%.

1 răspuns:
| ionucmarele a răspuns:

Salut, in acest pret ti-as recomanda Allview alldro speed city.Este 400lei la eMAG si este cea mai buna alegere in banii astia.Are procesor dual core 1. 5ghz si procesor grafic mali 400 mp2 destul de bun.