| LovelyAnna a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o tableta! Ati putea sa imi recomandati care tablete sunt mai bune pentru jocuri,navigare pe internet, muzica, etc,, dar sa fie pretul pana in 600Ron. Tabletele au si camera foto? funda pup

Răspuns Câştigător
| livdum74 a răspuns:

Salut Ana,
Recomandarea mea ar fi asta avand in vedere bugetul tau.
Este o tableta acceptabila pe care poti naviga pe internet, te poti juca jocuri, asculta muzica, in plus tine loc si de GPS avand in vedere ca are incorporata un receptor GPS.
Uite link-ul mai jos unde poti sa o comanzi online :
http://bit.ly/VXRsUB
Daca nu esti hotarata poti intra pe acest site si cauta ce vrei :
www.cautatablete.com

1 răspuns:
| NoteBook20 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti achizitionezi o tableta! Cel mai bine iti economisesti banii si iti iei un notebook! Singura,, tableta'' care este foarte buna este Iped'ul, care costa dublu! Sper ca te.am ajutat! O seara buna!