| xBlackPearlX a întrebat:

Ce telefon ati alege din acestea doua? Samsung Galaxy Trend Plus sau Lg Optimus L5 ll?

4 răspunsuri:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heiii! :*
Eu as alege SAMSUNG GALAXY PLUS ♥
Si LgOptimus e bun, insa nu se compara cu SangungGalaxyTrendP.
Marca Samsung este mult mai buna decat Lg, in primul rand pentru faptul ca ecranul este mult mai clar! Apoi :
primeste mult mai repede aplicatiile, nu se intrerupe cum face Optimus, pozele au alta claritate si aplicatiile sunt mult mai bune!
Te puuup ♥ Si iti spun sin suflet ca este mult mai bun SangungGalaxyTrendPlus! :*!

| MisterJaguar a răspuns:

Samsung galaxy trend plus, deoarece e ieftin bun are ecranul cat de cat mare e usor e comod in buzunar si in mana. Functioneaza perfect are un prieten de al meu, merg cam toate aplicatiile si cam toate jocurile. Funda? big grin big grin

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy Trend Plus S7580, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmchoice.com/en/compare/7717/7170/0/0/

http://www.pcgarage.ro/compara/795138,710868

Toate cele bune.