| xBlackPearlX a întrebat:

Ce telefon ati alege din acestea doua? Samsung Galaxy Trend Plus sau Lg Optimus L5 ll?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy Trend Plus S7580, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmchoice.com/en/compare/7717/7170/0/0/

http://www.pcgarage.ro/compara/795138,710868

Toate cele bune.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Heiii! :*
Eu as alege SAMSUNG GALAXY PLUS ♥
Si LgOptimus e bun, insa nu se compara cu SangungGalaxyTrendP.
Marca Samsung este mult mai buna decat Lg, in primul rand pentru faptul ca ecranul este mult mai clar! Apoi :
primeste mult mai repede aplicatiile, nu se intrerupe cum face Optimus, pozele au alta claritate si aplicatiile sunt mult mai bune!
Te puuup ♥ Si iti spun sin suflet ca este mult mai bun SangungGalaxyTrendPlus! :*!

Răspuns utilizator avertizat
| MisterJaguar a răspuns:

Samsung galaxy trend plus, deoarece e ieftin bun are ecranul cat de cat mare e usor e comod in buzunar si in mana. Functioneaza perfect are un prieten de al meu, merg cam toate aplicatiile si cam toate jocurile. Funda? big grin big grin