| SoRyNeScku a întrebat:

Ce telefon imi recomandati de maxim 800 de lei, hai fortat 900 de lei?
Fara AllView, ceva care sa se auda bine, adica cu un difuzor foarte bun si rezistent.

3 răspunsuri:
| Dencik a răspuns:

Un Nokia c3 e cu un sunet puternic si e foarte bun iti alegi culoare si gata se vinde in orce magazin de telefonie mobila

| Mario1999 a răspuns:

HTC are difuzoare foarte bune. Poti opta pentru un HTC Radar (C110), cu 800 lei sau HTC Desire C, cu 600 lei. Cu 900 lei, gasesti HTC One V. O alta optiune foarte buna, ar fi Nokia Lumia 610, la 600 lei. Sau chiar un Nokia Lumia 710, la 800 lei. Acestea sunt telefoane cu sistem de operare Windows Phone, diferit de celelalte, care au Android. Eu spun ca acestea ar fi optiuni bune, pana in 800-900 lei (dupa cum ai specificat). Asa vei avea un telefon cool si nu cel mai scump.