| GraveDigger91 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 2000lei, preferabil: 16+gb, 2900+mAh, 10+ mega pixeli, sa fie unul rezistent la cazaturi, sa se auda bine.

3 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Huawei p20 lite

| LetMeHelp a răspuns:

Samsung A5 2017, cu o husa.
Samsung A8 2017, fratele mai mare a lui A5.
One plus 5T, in jur de 500 de euro de pe site-ul lor, dar e unul dintre cele mai puternice telefoane de pe piata

Sunt multe variante, intra pe eMAG si baga niste filtre, vezi ce spun recenziile lor.

| Juper a răspuns:

Xiaomi redmi 4x eu sunt foarte multumit de el si de rstul poti sa iti cumperi altceva