| Kolors a întrebat:

Ce telefon sa aleg dintre s6, s6 edge,note4, note5,iphone 6? Si de ce?

4 răspunsuri:
| Asdgjjklut a răspuns:

S6 pentru ca sta in apa 30 min si are un strat de aluminiu transparent in spatele ecranului si pe ecran o folie de sticla titanizata si este mult mai eficient ca toate celelalte modele Samsung utok si toate din lume aprox.

| Macasin_Mario_1994 a răspuns:

Zenfone 2 de 4 gb RAM

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!