| cristy1993 a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy S Plus si LG optimus L7?

11 răspunsuri:
| Tigrounette a răspuns:

L.G Optimus L7

| KinekT a răspuns:

s plus deoarece are un procesor de 1.4 ghz scorpion si un gpu andreno 205 .....camera video hd de 720p.
dar personal as merge pe l7. imi place designul lui.

| DariusKick a răspuns:

S + e mult mai oribil decât Lg-ul, eu aș zice nici unul, mai bine mai pui ceva bani și îți iei Lg Optimus L9, dar dacă ar fi să alegi doar între aceste două, ia L7.
Eu am Lg L5, Dual Sim și este mai bun ca și L7, L7 este unpeec mai mare atât.
Mare și prost.
p.s. Alege L7.

| ady960 a răspuns:

Samsung galaxy S Plus ii mai bun pentru ca la LG bateria nu tine

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Samsung galaxy s plus ti-as recomanda eu pentru ca poti descarca mult mai multe aplicati haioase si amuzante si poti naviga mai bine pe internet si se incarca mai usor atunci cand descarci ceva

| Frank51 a răspuns:

Daca vrei performanta alege Galaxy S plus, daca vrei mai mult frumusete, design, eleganta alege Lg-ul L7

| AndraAndrutza1 a răspuns:

Samsung galaxy S Plus

| berbec1001 a răspuns:

Samsung galaxy S Plus cunosc multi omeni cun telefon din acesta si merge bine rapid dar treba sa stii sa umbli cu el

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Depinde ce îţi doreşti tu.
Dacă vrei ca telefonul să fie performant, alege Samsung Galaxy S Plus.
Dacă vrei să fie elegant şi atrăgător, alege LG Optimus L7.
Sinceră să fiu, eu aş alege LG-ul deoarece îmi place mai mult şi am mai avut până acum două telefoane LG şi am fost foarte mulţumită de ele.
Pa-pa.

| supermamici a răspuns:

Eu as merge pe L7: http://bit.ly/LG-Optimus-L7-Negru dar o varianta ar fi si google Nexus 4: http://timez.ro/smartphone-google-nexus-4/ pe langa galaxy s plusul recomandat. Pentru performanta vs brand: http://bit.ly/alldro-p5-azerty

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti voi recomanda telefonul mai performant dintre cele doua, adica Lg L7. Dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/12cQqfq cei care l-au cumparat au fost foarte multumiti. Iti recomand sa citesti ce parere are fiecare despre acest telefon.