| AndreiNaie a întrebat:

Salutari TPU. As dori sa imi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S II Plus sau LG Optimus L9 si de ce?! Pe mine ma tenteaza S II dar nu mai il gasesc pe e-mag. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| EU19 a răspuns:

Sa stii ca toate 3 sunt niste telefoane excelente care isi merita bani fiecare. Vrei Samsung ori LG.Practic depinde de tine pentru ca sunt foarte apropiate.
Dar S2 e mai bun.

| AndreiNaie explică (pentru EU19):

Cred ca o sa raman la S II plus. Multumesc tuturor.

| EU19 a răspuns (pentru AndreiNaie):

Ti-am zis.Sunt apropiate ca valoare, orice ai fi ales ar fi fost o alegere excelenta.

| KaDD a răspuns:

Mda, LG Optimus L9, nu se mai fabrica, deci daca il gasesti pe Emag, ai noroc, daca nu, doar second-hand.