| SimoneGanu10 a întrebat:

Ce telefon sa aleg. Un Allview p7 pro sau un Allview p8 emagic. (mi le iau la abonament)

6 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Vezi care iti intra in bugetu tau.Eu ti-l recomand pe al doilea

| Dee68 a răspuns:

Mai bine înlocuieşti cu altă marcă, una cu acelaşi preţ... Allview e de rahat. O să ţi se blocheze sistemul foarte urât şi memoria se strică, adică dacă adaugi un joc şi după în scoţi, memoria nu se curăţă.

| Dontaskme2004 a răspuns:

Niciunul. Ia-ti un Samsung nu rahaturile asta care te tin o luna sau doua.

| OnePiece a răspuns:

@IrinaNico19 Samsung e praf.

P8 Magic... cred ca merita suta de lei in plus. Eu as alege sincer altceva, ca procesorul e zap la amandoua.

| sile44 a răspuns:

Sincer nici unu incerca IOS este mult mai bun acum fiecare dupa preferinte

Răspuns utilizator avertizat