| Eugeniusu a întrebat:

Ce telefon sa-mi cumpar pana in 1200 lei?

8 răspunsuri:
| Thabou16 a răspuns:

Nou, Samsung S1, 2,3, 4,5
Lg
Vodafone
Zte
Sunt o mulțime, intra pe eMag si găsești orice. Pupp

| Nadaban_Dara_Ilinca_1993 a răspuns:

Allview sau Huaweii

| Fecu a răspuns:

Samsung A3 costa 1100 de lei si este foarte bun.

| 1123456789 a răspuns:

Iphone 5s la isyle e exact 12mil nou sau mna altceva daca nu te incanta Apple ( eu sincer sunt utilizator Apple si recomand toate produsele lor) sau te poti axa pe seria de A-uri de la Samsung sau daca vrei sa il cumperi second-hand tlf la banii aia gasesti un Samsung s6 sau un iPhone 6 daca ai noroc. Sper ca ti-am fost de ajutor

| danielABC a răspuns:

Pai depinde:
iti poti lua Samsung J5, Samsung J7, Lenovo, Allview X3 Soul, iPhone 5, Windows Phone Lumia(pretul difera dupa specificatii),
Samsung A3 si altele dar eu le-am pus doar pe cele mai bune.laughing)

| untu a răspuns:

Huawei P9 Lite la pret convenabil! Varianta Huawei P0 Lite este imbunatatita decat celalalte smartphoneuri si este mai aproape de Samsung Galaxy S 7 Edge!

| OnePiece a răspuns:

Lume, lume. Nu mai recomandati iPhone 5S, e prea scump pentru ce stie.

Huawei P9 lite, Lenovo Moto G4, Samsung A5 2016, Xiaomi Redmi Note 4, eventual LG Nexus 5X.
La second hand gasesti OnePlus One si Samsung S5 (eventual S6).

| PavelLarisaIonela a răspuns:

Samsung Galaxy J5