| Seby_Damian_1997 a întrebat:

As vrea sa cumpar un telefon nou, da-ti-mi niste idei de telefoane ce as putea sa le iau pana in 1200 lei!

23 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un Lenovo. Am un s90 de vreun an si se comporta mai bine decat toate samsungurile care le am avut

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| Seby_Damian_1997 explică (pentru bursuc001):

Mersi

| bursuc001 a răspuns (pentru Seby_Damian_1997):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| Idkidk a răspuns:

Telefoane de la Allview.

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Ba nu. rolling on the floor Depinde ce telefon Allview ai, eu am Allview X2 Soul, are multă memorie.

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Mă... pe el de Lenovo. Alea-s urâte şi nu prea merg.

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Ba nu. Scumpi, zi-mi ce cameră are Samsung, şi alte specificaţii, şi tot ce are, şi eu îţi zic ce are al meu. Ok?

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

E urât faţă de al meu, şi e şi gros.

Răspuns utilizator avertizat
| Idkidk a răspuns (pentru MakeLoveNotWar):

Neh.

| RB26DETT a răspuns:

Asus Zenfone 2 ZE551ML, cel cu 32 gb memorie interna, 4 gb RAM si 2.3 quad http://www.emag.ro/......D176QMBBM/
Am un Zenfone 2 si-ti pot spune urmatoarele lucruri : Camera foarte buna, difuzor decent, display luminos si clar, carcasa telefonului este ok, ca design este ok, se simte ca un telefon solid, are 170 de grame deci este destul de masiv, memorie interna multa + optiunea de a muta aplicatiile pe cardul SD! Ca 'bonus' de la Asus, ai 100 de gb pe google drive timp de 2 ani parca, cu incarcatorul original bateria se incarca in 40 de minute de la 0 la 60%, intr-o ora si cateva minute e 100%
Acum si cateva minusuri : Sistemul de operare nu a fost prea bine optimizat de catre cei de la Asus, il mai apuca nebuneala cateodata, foarte rar dar il mai apuca, bateria tine destul de putin, in mai primeste update la android 6, speram sa fie pe 64 de biti si ca durata de viata a bateriei sa fie marita. Eu unul sunt multumit de el insa am cumparat o versiune mai slaba de pe quickmobile acum cateva luni la o diferenta de 100 de lei [mai putin] cu un procesor de 2 ori mai slab si cu doar 16 gb memorie interna, imi pare rau ca n-am avut rabdare sa mi-l iau pe asta, in fine... mi se pare un telefon bun!

| Seby_Damian_1997 explică (pentru RB26DETT):

Caracteristicile sunt foarte bune, dar nu imi place aproape deloc designul lui, nu imi place materialu din ce ii facut, nu ii pe placul meu, dar multumesc oricum pentru propunerea ta!

| Dăăqueen008 a răspuns:

Galaxy J5!
Foarte bun

| gabrrieel a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo! Era acum 2 luni în Media Galaxy 800 ron. Baftă!

| Andrasita a răspuns:

Lenovo

| AnnaMariiaCecilia58 a răspuns:

Eu iți recomand să cumper "Lwnovo a 7000" este un telefon foarte bun si foarte mare face poze foarte bune si este actualul meu telefon eu l-am luat din Flanco cu 7 milioane reducere de la 8 milioane am garanție 7 ani de la Flanco si 2 de la Lenovo

| Seby_Damian_1997 explică (pentru AnnaMariiaCecilia58):

Ok! O sa il caut si sa vad daca imi pace ce are si o sa ma gandesc!