| DenimM a întrebat:

Ce trebuie sa verific la un iPhone cand il cumpar la mana a doua?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Sa nu fie fake, sa poti sa dai un telefon de pe el, sa intrii pe net de pe date, sa iti poti pune accountul tau de Apple si sa-l scoti pe al proprietarului. Si toate celelalte functii, ca la orice telefon, de altfel.

| ABCD122 a răspuns:

Eu zic sa iti cumperi unul nou. Mai pui câțiva bani si macar stii ca iti va funcționa impecabil. happy

| MOvidiu a răspuns:

Cele fake sunt mai usoare, camera slaba ca si claritate, netul merge foarte greu...

| mgtow a răspuns:

Numarul de serie

| Florentina9210 a răspuns:

Daca il iei de pe net, eu zic sa te uiti atent sa si existe telefonul. Sa nu iti vina doar carcasa. A patit-o cineva!