| HappyDaay a întrebat:

Buna!
cam cat ar fi un iphone la mana a doua?
si de unde pot sa cumpar?

7 răspunsuri:
| wintermee11 a răspuns:

Nu-ti recomand sa-l cumperi decat de la cunoscuti.In legatura cu pretul lui.aici depinde de model(nu ai specificat) si mai depinde de cat de folosit(vechime)a fost.In cazul in care te hotarasti sa achizitionezi un iphone la mana a doua, cerei telefonul celui care ti-l vinde, macar o zi sa vezi cat de functional este.Numai bine.

| Grăurea a răspuns:

Mai, din cate am vazut eu, nu pupi vreun iPhone fara cel foarte foarte FOARTE PUTIN 1.500 de lei la mana a doua. What a shame sad...

| Grăurea a răspuns (pentru Grăurea):

IPhone 4 ma refer...

| ursachy a răspuns:

Te pot ajuta eu sa cumperi un iphone 3gs sau 3g ieftin la mana a doua pana in 600 lei 700

| HappyDaay explică (pentru ursachy):

Luna viitoare ar mai fi valabila oferta?

| ursachy a răspuns (pentru HappyDaay):

Da. lasa-mi un id

| catalincatalin2000 a răspuns:

Si eu mi-am luat un iphone 3g de ocazie cu 570 lei dar l-am tinut din reparati in reparati numa probleme cu el acum l-am scapat mi s-a fisurat displayu nu mai mere taciu si ma coasta epararea undeva din jur de 100 lei