| laurentiu345345234 a întrebat:

Ce ziceti de Samsung galaxy note 3? cand apare in Romania?

Răspuns Câştigător
| AndreMadalina17 a răspuns:

Iti recomand Huawei ascend p6 sau Samsung galaxy S3 sau S4, nici cel pe care l-ai zis tu nu este rau. uite informatii despre el:
Disponibil ca:
Samsung Galaxy Nota 3 N9000 cu conectivitate 3G
Samsung Galaxy Note N9002 3 cu suport dual sim
Samsung Galaxy Note N9005 3 cu 3G si conectivitate LTE.
De asemenea, cunoscut sub numele de Samsung Galaxy Note III.
Dimensiuni 151.2 x 79.2 x 8.3 mm (5.95 x 3.12 x 0.33 in)
Greutate 168 g (5.93 oz)
- S Pen stylus
Telefonul nou costa cam 500-580 de Euro. exista si la mana a doua mai ieftin, daca vrei! Sper ca te-am ajutat! Daca te-am ajutat imi dai funda?

14 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cel mai bun raport pret/performanta/dotari in momentul de fata, asta daca poti sa te impaci cu MARIMEA...

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Performanta similara cu S4, ecran si rezolutie mult mai mare, iar la capitolul dotari orice ti-ar putea trece prin cap.

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns (pentru laurentiu345345234):

Asta intreba-i pe cei de la Orange. happy
P.S. Ai facut abonamente la toata familia sau umbli cu trei terminale dupa tine? :0

| acinorev a răspuns:

Si eu vreau unul si cred ca e super bun

| MoglanEliza26 a răspuns:

Buna!
Mie mi se pare ca Samsung Galaxy Note 3 este foarte Performant. Foarte usor de utilizat.
In Romania nu sunt sigura cand apare. ( poate ca a aparut deja )
Iti recomand acest telefon.

| hp8510p a răspuns:

Este cel mai bun telefon la ora actuala.A aparut deja la eMAG, pcgarage si telefonultau.eu

Răspuns utilizator avertizat
| wrath007 a răspuns:

A aparut deja si eu am o parere super buna happy