| Victorbv a întrebat:

Cine are de vanzare Nokia n97 (32 Gb)?.

5 răspunsuri:
| CCAdrian a răspuns:

Salut! Nu cred ca o sa raspunda cine stie ce multa lume, iar cine o sa iti raspuna o sa iti ceara un pret destul de mare.Eu iti recomand sa cauti pe okazii.ro eu mi-am mai achizitionat telefoane/tablete si nu am primit nici o teapa + preturile sunt destul de mici.La cautare acolo sus pe site scrii asa Nokia n97 32 gb si o sa iti dea o gramada de rezultate cu preturi destul de bune! Uite aici daca nu ai chef sa stai sa scrii o gramada :) : http://www. okazii.ro/cautare/Nokia+n97+32+gb.html? fuzzy=0&sort=pret_asc
Sper ca te-am ajutat. :)

| Victorbv explică (pentru CCAdrian):

Ai putea sa imi zici alte siteuri in afara de okazii bune?

| CCAdrian a răspuns (pentru Victorbv):

Mai stiam unu dar sincer l-am uitat scuze sad din cate stiu okazii este cel mai bun pe el se vinde aproape orice. sad imi pare rau dar am uitat celalalt site sad

| Victorbv explică (pentru CCAdrian):

Ai id de mess?

| CCAdrian a răspuns (pentru Victorbv):

Hitman_k1du