| RAY a întrebat:

Cine are Samsung I9301i GALAXY S3?

Răspuns Câştigător
| Prajituraa a răspuns:

Un mic inconvenient ar fi sticla care protejeaza display-ul pentru ca e fragila, dar asta e la majoritatea telefoanelor de la Samsung. Daca iti cade pe diagonala, o sa se sparga sticla (nu iti va afecta display-ul). Al meu asa "s-a spart" si am mai vazut telefone cu aceeasi poveste. Dar poate tu vei avea mai multa grija de el.

4 răspunsuri:
| Prajituraa a răspuns:

Eu! (se pare ca a venit si randul meu sa te ajut)

| RAY explică (pentru Prajituraa):

Salut,vreau sa stiu totul despre el, cum se misca, de cand l-ai luat, il recomanzi? tine bateria? bine eu nu voi sta mult pe net poate o aplicatie, doua

| Prajituraa a răspuns (pentru RAY):

Il am din ianuarie 2014 si o perioada am avut probleme cu el, adica imi mergea destul de greu si apareau tot felul de erori (google play s-a oprit, sau android s-a oprit si cea mai tare eroare: apeluri s-a oprit), dar de cand mi-am luat CCleaner-ul s-au rarit erorile. Il folosesc destul de mult si am foarte multe aplicatii, iar bateria ma tine acum fix o zi. Eu ti-l recomand! E un telefon bun care se comporta si a rezitat foarte bine.

| RAY explică (pentru Prajituraa):

Ma gandesc la Samsung j5 gold, multumesc mult, ai fundita